Ciekawe pomysły na prezent urodzinowy dla dziewczyny

Ciekawe pomysły na prezent urodzinowy dla dziewczyny

Sto lat, tort i prezenty, czyli urodziny na medal

Urodziny są wyjątkowym dniem, na który często czekamy z radością. Ważne jest, by spędzić go w towarzystwie rodziny i wspierających nas przyjaciół. Urodzinowe zdjęcia i filmy z uroczystości są dla nas pamiątką na lata i przypominają nam o tych wyjątkowych, bajkowych chwilach. Kiedy jubilatka zdmuchnie wszystkie świeczki na torcie, z zapałem zabierze się za rozpakowywanie prezentów. Ale jaki prezent sprawi jej największą radość i jak poradzić sobie z jego zakupem?

Praktyczne rozwiązanie wywoła wiele uśmiechu

Dobrym sposobem na udany prezent jest zakupienie bonu prezentowego do wybranego sklepu. Osoba nim obdarowana samodzielnie wybierze swój podarunek, kierując się aktualnymi potrzebami. Na pewno będzie to jej prezent marzeń, więc my możemy spać spokojnie. Książka, płyta czy kosmetyk, na które wymieni swój voucher, będą przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Dokonując zakupu vouchera ominą nas długie i męczące wizyty w sklepach. 

Urodzinowa przygoda dla kolekcjonerki wrażeń

Jeśli dziewczyna lubi przygody i wyzwania, warto rozważyć nietypową formę prezentu. Jubilatkę można zaprosić na wycieczkę, koncert, do restauracji. Nie muszą to być przygody ekstremalne, jak skok ze spadochronem czy lot paralotnią nad przepaścią. Wspólna podróż w ciekawe miejsce, konna przejażdżka, wizyta w parku wodnym też zaskoczą obdarowaną. Wspomnienia z takiego niematerialnego prezentu towarzyszyć będą dziewczynie przez długi czas.

A może coś osobistego? 

Gdy chcemy wyrazić swoje uczucia w bardziej romantycznej i osobistej formie, jako prezent sprawdzą się kwiaty. Piękny bukiet podkreśli uroczysty charakter tego dnia. Czerwone róże są symbolem gorącego uczucia. Unikajmy ich, jeśli nie chcemy tego komunikować. Uniwersalny wydźwięk będzie miał bukiet z radosnych, kolorowych kwiatów. Do bukietu można dołączyć kartkę z życzeniami lub bilecik. Wyjątkowo miłym prezentem są też pluszakiCzęsto zostają z nami na lata, budzą pozytywne wspomnienia i ciężko jest z nimi się rozstać.